logo-mini

KODĖL videoMEMO?

VIDEOMEMO – IŠSAUGOTI PRISIMINIMAI.

Kiekvienas filmuotojas / filmų kūrėjas turi savo savitą stilių, darbo metodus, požiūrį, skirtingą grožio ir estetikos supratimą. Klientas šiuo atžvilgiu tik laimi, nes turi galimybę rinktis.  Mano tikslas – kliento lūkesčius paversti realybe, išsaugoti svarbiausias akimirkas, jausmus ir nuotaiką.

 • PATIRTIS

  Filmuoju nuo 2011 metų. Tai ne tik darbas, bet ir pomėgis, tad per šį laikotarpį realizuota įvairių vestuvių, vaizdo klipų verslui, renginių filmų, bei kitų projektų, sukaupta visapusiška filmavimo ir video montažo patirtis.
 • KOKYBĖ

  Klientas atsiskaito tik tuomet, kai filmavimo paslauga atitinka sutartus reikalavimus ir kliento lūkesčius. Visada parodau filmų pavyzdžius , jei reikia piešiamas filmo scenarijus tam, kad klientas žinotų ko gali tikėtis.
 • ĮRANGA

  Naudojamos filmavimo įrangos dėka galiu užtikrinti klientui priimtiną paslaugos kokybę. Naudojama Panasonic foto/video filmavimo įranga galinti filmuoti 4k filmus, papildoma garso įrašymo ir vaizdo stabilizavimo įranga.
 • DRESS KODAS

  Gerbiu savo klientus, tad mano apranga atitinka pokylio aprangai keliamus reikalavimus t.y. jokių šortų, „maikių“ ar sandalų. Mano apranga „nebadys“ akių svečiams ir negadins Jūsų nuotaikos.
 • TERMINAI

  Griežtai laikausi terminų, kurie suderinami su klientu prieš filmavimą bei aiškiai nustatomi filmavimo paslaugų sutartyje
 • LEGALUMAS

  Dirbu oficialiai, pagal verslo liudijimą, tad užtikrinant atsakomybę, su kiekvienu klientu pasirašau filmavimo paslaugų sutartis ir esant poreikiui galiu pateikti sąskaitą faktūrą už suteiktas filmavimo paslaugas.
 • KALBOS

  Bendrauti su klientu ir kokybiškai atlikti video montažą nepametant svarbių akimirkų, galiu lietuvių, rusų, anglų bei lenkų kalbomis.

Draugai

Pasikalbėkime prie arbatos puodelio 🙂